Wpadnij w góry na tydzień piękne szlaki i świeże powietrze

Klimat górskiego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane cenione są nie tylko w Polsce, ale również poza granicami już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane było miejscem zabawy, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości polskich artystów. Niepowtarzalny klimat i lokalizacja Zakopanego szalenie sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten górski kurort wypoczynkowy niezliczona liczba gości. Żeby móc przyjąć tak dużą ilość turystów Zakopane oferuje im bardzo rozbudowaną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, schroniska młodzieżowe czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie z pewnością jest w stanie zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego nawet wygórowane oczekiwania.

Komfortowa pod względem warunków baza noclegowa usytuowana jest zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele białego szaleństwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej odległości wyciągów narciarskich a fani górskich wędrówek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką udostępnia współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia wymaganych warunków lokalowych, ale również wielu atrakcji, które umilają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w wielu przypadkach z sauny, salonu Spa czy basenu. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.

Więcej wiedzy pozyskano z portalu:: ekskluzywne apartamenty zakopane